Multi Science Gate (MSG) Teknoloji

Multi Science Gate (MSG) Teknoloji Ltd. Şti., Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KOSGEB desteği ile Ar-Ge İnovasyon Programı kapsamında kurulmuştur. Havacılık, Enerji, Teknoloji ve İmalat konularında Ar-Ge çalışmaları yanında sanayi ve imalat projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri tasarımı konusunda hizmet vermek üzere Erciyes Teknopark A.Ş.’de kurulan firmamız, geliştireceği yenilikler ile ulusal ve uluslararası hizmetler vermeyi planlamaktadır. Ekibimiz, şimdiye kadar uluslararası ve ulusal AB ve TÜBİTAK projeleri tamamlamış olup, hali hazırda Havacılık ve Enerji üzerine 3 adet patent başvurusu mevcuttur. Bu patentlerin uygulaması konusunda Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Mühendislik lisans derecesine sahip ekibimiz, lisansüstü eğitimlerine devam etmektedir. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak toplamda 3 personelimiz Ar-Ge projelerimizde görev yapmakta olup, personel yapılanması ile ilgili çalışmalarımız halen devam etmektedir.

Vizyonumuz

Havacılık, enerji ve imalat sanayisi için ileri teknoloji ürünlerin milli olarak üretilmesine yönelik Ar-Ge projeleri geliştirmek, geliştirilen ürünlerin seri üretime geçmesini sağlayarak geliştireceği kaliteli ürünler ortaya koyan bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Ar-Ge projeleri geliştirmek, geliştirilen projelerin uygulamaya dönüşmesini sağlamak, ulusal ve uluslararası firmalara Ar-Ge, ileri teknoloji, devlet teşvikleri, AB ve TÜBİTAK projeleri yazma, proje yönetme, verimlilik artışları, deneysel ve sayısal analiz ile test sistemleri konusunda mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vererek firmaların ülkemizin dışa bağımlılığını azaltan, sektöründe en iyi olmalarına katkı sağlamaktır.

Yönetim Kadromuz

Prof. Dr. Mustafa Serdar Genç
Prof. Dr. Mustafa Serdar GençYönetim Kurulu Başkanı